PRANIE MEMBRÁN A ŠPORT

Klasické pracie prostriedky, ktoré sú vyrobených z ropy a sú veľmi agresívne a preto nie sú vhodné na pranie elastického a funkčného športového oblečenia, pretože poškodzujú elasticitu vlákna, z ktorého je oblečenie vyrobené. Po niekoľkých praniach dochádza k zmene vlastností látky a zmene tvaru oblečenia ( oblečenie sa vyťahá a stráca elasticitu - plavky, dresy ... ).

Špeciálny prací prostriedok na pranie športového oblečenia  LUMAN - Pranie membrán šetrne operie Váše značkové športové oblečenie a záchová jeho funčnosť, elasticitu a farby.

Luman – Pranie membrán je jedinečný tekutý prací prostriedok renomovaného západoeurópského výrobcu pre ručné pranie ako aj pranie v práčke všetkých športových a outdoorových prateľných veci: kombinézy, vysoko-technické, elastické, priedušné a technické oblečenie, bavlnu a syntetiku, dresy, športové súpravy, tenisky, topánky, vaky, rukavice, čiapky, plavky, spacie vaky, stany, maskáče, rybárske, poľovnícke a moto oblečenie ...

Svojim špeciálnym zložením efektívne odstraňuje špinu typickú pre šport (hlinu, trávu) a garantuje silný hygienický a osviežujúci efekt a záchováva na oblečení exkluzívnu vôňu. Dvojnásobný koncentrát - polovičné dávkovanie!

Luman – Pranie membrán vyčistí špinu aj z ťažšie prateľného oblečenia ako je elastan, je určený pre teflonové membrány ( Gore-Tex, eVent , Sympatex... ) , moto oblečenie ...

Perte vždy podľa odporúčaní na etikete od výrobcu!!!

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Pranie membrán už v novom obale. Nuncas sports

naša cena 12,90 €

img


Nový prací prostriedok Sport je špecifický pre

naša cena 10,90 €

img


Špeciálny nemecký prací prostriedok na pranie

naša cena 5,00 €

img


Špeciálny nemecký prací prostriedok na pranie

naša cena 6,50 €

img


Bezfarebný. Priedušný a veľmi trvanlivý. Chráni a

naša cena 6,20 €

img

MDNjM