NOVINKY

arr3Pranie membránAko na pranie membrán? - v prvom rade sa uistite, či vo vreckách nezostali nejaké predmety... arr3Čo je membrána?   Mikroporézna  membrána je veľmi porézna fólia z fluoropolyméru  (teflonu ), ktorá obsahuje... arr3Zahraničné testy výrobkovV západnej Európe výrobky sú pravideľne kontrolované a testované renomovanými a nezávislými... arr3Pranie športového oblečeniaPranie športového oblečenia : Prečo prať v špeciálnom pracom prostriedku s hygienickým efektom, s...

KONTAKTY

DROGÉRIA LUMAN
Stodolu 27
036 01 MARTIN
tel: +421 905 278081, aj WhatsApp
napíšte nám
lumanrad@gmail.com
Otv. hodiny: Po - Pia 9.00 - 17.00 So 8:30-11:00

NAJPREDÁVANEJŠÍ


» náš sortiment
Najkvalitnejšia drogéria v Martine

Dobrý deň, vítame Vás na stránke Drogérie Luman v Martine.

Myslite si, že pracie prášky, aviváže, kozmetika predávaná na našom trhu je taká kvalitná ako západoeurópska?

Vyskúšajte a zažite ten rozdiel!!! 

a to všetko za super ceny.  Skoro všetok prvotriedný tovar máme z dovozu vyrobený pre západnu EÚ, nie 2.tr, aká sa predáva u nás. Tovar pre Vás zháňame z A, D, I, F, B, NL,UK .

Všetko sa neoplatí posielať poštou, platí  to hlavne pri veľkých pracích prostriedkoch. kde nám cenu kazí poštovné a preto Vás pozývame priamo k nám na našu predajňu, keď budete mať cestu okolo. Chodí už strašne veľa zákazníkov z celej SK. Nabalíme, prichystáme príjde trebárs Váš firemný vodič, kolega atď. zaplatí a zásielku Vám donesie. Sme na hlavnom ťahu.

Pozrite si, prosím, náš sortiment, volajte, mailujte, tešíme sa na Vás.  Vyskúšanie Vás skoro nič nestojí, neoľutujete.

ZjkwMjlhMD