NOVINKY

arr3Pranie membránAko na pranie membrán? - v prvom rade sa uistite, či vo vreckách nezostali nejaké predmety... arr3Čo je membrána?   Mikroporézna  membrána je veľmi porézna fólia z fluoropolyméru  (teflonu ), ktorá obsahuje... arr3Zahraničné testy výrobkovV západnej Európe výrobky sú pravideľne kontrolované a testované renomovanými a nezávislými... arr3Pranie športového oblečeniaPranie športového oblečenia : Prečo prať v špeciálnom pracom prostriedku s hygienickým efektom, s...

KONTAKTY

DROGÉRIA LUMAN
Stodolu 27
036 01 MARTIN
tel: +421 905 278081, aj WhatsApp
napíšte nám
lumanrad@gmail.com
Otv. hodiny: Po - Pia 9.00 - 17.00 So 8:30-11:00

NAJPREDÁVANEJŠÍ


»
Aloe vera

Účinky presláveného aloe vera v kozmetike sú známe už tisíce rokov, kedy kráľovná Kleopatra, preslávená svojou neuveriteľnou krásou, používala k pestovanie svojho tela práve aloe vera.Byla si vedomá, že nielen lokálne účinky tejto rastliny sú zázračné, ale aj vnútorné užívanie prospieva celému telu .

Rastlina aloe nás na prvý pohľad moc nenadchne.Jsou to hrubé, dlhé a dužinaté listy, ktoré majú na konci jemné ostny.Rostlina sa pestuje v teplom podnebí.Dá sa pestovať aj doma v kvetináči, ako izbová kvetina.

Už mnoho generácií pred nami prišlo na to, že pre ten najlepší účinok aloe je ho dobré ako konzumovať vnútorne, tak iv podobe rôznych mastiček, krémov a gelů.Dnes už sa samozrejme z tejto plodiny neje vnútorné dužina, ale vyrába sa nápoje.Aby bol nápoj naozaj účinný, musí obsahovať vysoké množstvo aloe.Většinou je predávaný ako koncentrát a užíva sa ráno i večer malá sklenička.Tato očistná kúra obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré zabraňujú predčasnému starnutiu pokožky a celkovo čistí organizmus.

V kozmetike je využívaný na prípravu krémov, tej najvyššej kvality.Aloe je skvelým uchovávateľa vlhkosti a podporuje prirodzenú regeneráciu pokožky.Krém s aloe vera je veľmi príjemný, ľahko vstrebateľný a naozaj účinný.Pomáhá ako na pleť s rozšírenými žilkami, tak na pleť so sklonmi k akné.Je aj doporučovaný k ošetrovaniu detskej pokožky, ktorá je postihnutá atopickým exzémem.

Prípravkov aloe vera je naozaj široká rada, okrem krémov Vám môže ponúknuť šampóny, gély, peny do kúpeľa, zubné pasty, mydlá, pleťové vody, tyčinky na pery a mnoho ďalších.

OTdjYjU0M