Zahraničné testy výrobkov

V západnej Európe výrobky sú pravideľne kontrolované a testované renomovanými a nezávislými laboratóriami na objednávku organizácii na ochranu spotrebiteľa a tým si výrobky udržiavajú vysokú kvalitu. U nás štát tieto aktivity takmer nepodporuje a tak sa na náš trh vozia výrobky, aj renomovaných výrobcov, ktoré s tými západoeuropskými majú společné len tak akurát časť svojho názvu, aby sa podobal tomu originálu.

My budeme na našej stránke uvádzať aj hodnotenie v testoch.

1,  ÖKO - TEST

-Öko Test je nemecký spotrebiteľský časopis so zameraním na enviromentálne otázky a kvalitu rôznorodého tovaru.

Skúma mesačne až 1000 produktov v nezávislých laboratóriách.

Najlepšie hodnotenie   SEHR GUT - veľmi dobré,   a  GUT   - dobré

www.dekotest.de

 

2,  Stiftung warentest

T- test sú nemecké  Spotrebiteľské skúšky boli založené v roku 1964 na základe rozhodnutia nemeckého Spolkového snemu, ponúkať spotrebiteľom prostredníctvom porovnávacích testov výrobkov a služieb nezávislé a objektívne výsledky.

Najlepšie hodnotenie    SEHR GUT 1,0   ...     GUT 2,0    , kde číslo dopĺňa slovné hodnotenie kde 1,0 je najlepšie hodnotenie a stúpa ako v škole

www.test.de

 

3, Prestižné ocenenie Výrobok roka.

Logo "Výrobok roka", ktorý môžete vidieť na mnohých výrobkov na pultoch je výsledkom dlhého procesu výberu. Každý rok je zo značkových výrobcov vo viac ako 35 krajinách posudzujú spotrebitelia ich nové produkty. V Nemecku 10.000 ľudí  vyberá podľa svojho názoru zo zúčastnených produktov "produkty roka". Voľba sa koná v mnohých produktových kategóriách: jedlo,  výrobky pre domácnosť, kozmetika, sladkosti ...

Tieto značky sú červené logo na obale nových produktov, označuje, že tisíce spotrebiteľov si vybrali  tieto produkty ako najlepšie  inovačné výrobky.

www.produktdesjahres.de


Hodnotenie testov pracích práškov Vám zašleme ZDARMA na mail na základe registrácie ( vľavo hore)

 

NTcwO