»
Ginko bilboa

Zázrak prírody - Ginkgo biloba 

 Prírodné prostriedky vedia robiť doslova zázraky. Ginkgo Biloba má blahodárne ozdravujúce účinky na celé naše telo a predovšetkým na našu myseľ.

Ginkgo je vlastne strom. Po slovensky sa volá Jinan dvoulačný. K liečbe sa používajú najmä jeho listy, ktoré majú liečivé účinky. Na svete je už pekných pár rokov. Tieto liečivé schopnosti sú využívané už po tisícročia. Je to veľmi odolná rastlinka a vďaka tomu sa na svete udržala tak dlho.

Prospešné účinky rastliny boli objavené na ďalekom východe. Veľmi známa čínska medicína berie Ginkgo za jednu z hlavných liečiviek v prírodnej medicíne. Ginkgo Biloba predovšetkým účinne rozširuje cievy kdekoľvek na tele a veľmi dobre prekrvuje organizmus. Preto sa liečba využíva pri mnohých ochoreniach a zdravotných problémoch.

Pravidelné užívanie potravinového doplnku Ginkgo Biloba Vám zlepší nielen prekrvenie tela, ale výrazne posilní aj funkciu mozgu. Zlepšenie pamäti môžu očakávať ako mladí študenti, tak aj ľudia v produktívnom a seniorskom veku. Ginkgo Biloba zlepší Vaše sústredenie a minimalizuje roztržitosť. Používa sa aj pri problémoch nedoslýchavosti a pri tzv hučaní v ušiach. Rastlinka Vám dodá energiu, pretože pôsobí proti únave. Zlepšuje metabolizmus a posilňuje imunitu organizmu. Je aj prírodným antidepresívom. Pozitívne pôsobí na úzkosť a stres.

MGE4MGE2Nz