» Módna manikúra
Módna manikúra

Manikúra dokáže prezradiť veľa o tom, aké sú naše preferencie pri výbere módnych štýlov, ale tiež môže prezradiť veľa o našej osobnosti.
Je len na Vás, aký odtieň laku si vyberiete pre nadchádzajúce zimné obdobie. Mali by ste ale venovať pozornosť ako súčasným trendom medzi farbami lakov, tak výberu odtieňa, ktorý sa hodí k farbe vašej pleti a tvaru nechtov.


Strieborné (perleťové) farby

Čierna, ružová, červená ...ste z nich už unavené? Žiadny problém, pretože nová sezóna 2011 nám prináša nové, čerstvé, alebo ešte presnejšie - "znovu oprášené" - trendy lakovanie nechtov. Strieborné (perleťové) laky na nechty sa navrátili z 80-tych rokov. Móda týchto rokov sa opäť stala absolútnym hitom súčasnosti. Pre tie dámy, ktoré váhajú s výberom perleťového laku na nechty, by som odporučila zvoliť svetlejšie odtiene.


 

Nesmrteľná červená - neverending story

Nekonečná módne línie červeného laku na nechty sa opäť objavuje v súčasných trendoch 2011. Je to možno spôsobené tým, že ak zatúžite zdôrazniť svoj prirodzený ženský šarm, je tento odtieň takmer nenahraditeľný. Všetky odtiene červenej - či už krvavá červená alebo pastelové tóny - sú veľmi kompatibilné s mnohými štýlmi oblečenia.


Šedej, béžovej "hodvábne" a matné odtiene

Hlavným a vedúcim trendom tohtoročnej sezóny je možnosť vyskúšať šedo - béžové "hodvábne" a matné odtiene. Mohli by sme ich opísať ako kombináciu šedej, hnedej a béžovej, ktorých najväčšia sláva bola v začiatkoch firmy Chanel. Tieto odtiene môžu mať svetlejšie aj tmavšie tóny. Dobrým tipom by mohla byť orgovánová-fialová, príp. jemná světlefialová. Táto skupina odtieňov je znamenitá vďaka výbornej flexibilite a hodí sa takmer ku každému tvaru nechtov a farbe pleti.MWJmOWEx