NOVINKY

arr3Pranie membránAko na pranie membrán? - v prvom rade sa uistite, či vo vreckách nezostali nejaké predmety... arr3Čo je membrána?   Mikroporézna  membrána je veľmi porézna fólia z fluoropolyméru  (teflonu ), ktorá obsahuje... arr3Zahraničné testy výrobkovV západnej Európe výrobky sú pravideľne kontrolované a testované renomovanými a nezávislými... arr3Pranie športového oblečeniaPranie športového oblečenia : Prečo prať v špeciálnom pracom prostriedku s hygienickým efektom, s...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

DROGÉRIA LUMAN
Stodolu 27
036 01 MARTIN
tel: +421 905 278081, aj WhatsApp
napíšte nám
lumanrad@gmail.com
Otv. hodiny: Po - Pia 9.00 - 17.00 So 8:30-11:00

NAJPREDÁVANEJŠÍ


» Vytvorte si zmysluplné pery.
Vytvorte si zmyslulne pery.

Gymnastika perí

Viac tónov a výrazu na perách v troch ťahoch

Tri jednoduché cvičenia, ako si vypestovať zmysluplné masívne pery (nie je nutné aplikovať výplň s  kolagénu) za dobu 5-10 minút denne.
Tu sú:

1. Bozk  . Položte si  ruku na ústa s miernym tlakom, zatiaľ čo sa perami  snažte   praktikovať klasický hlasný bozk. Cvičenie slúži k zvýšeniu svalového tonusu.

2. Krúžky dymu . Nastavte si svoje pery, ako by ste vyslovovali písmeno "O" a vyfukujte vzduch, ako keby  ste chceli, vypúšťať  krúžky  dymu (ale samozrejme nefajčiť ).

3. Úsmev . Usmievať sa  samozrejme podporuje rozvoj svalov, ktoré sú dôležité v boji proti vráskam. Ak cvičíte pred zrkadlom, rozšírite svoje pery a snažte sa tlačiť čo najviac do kútikov úst smerom k ušiam.

Opakujte cvičenia niekoľkokrát, čí si vytvoríte svalovú hmotu aj na perách, ktoré sa stanú plnšie.

M2VhZT