» Pracia guľa
PRACIA GUĽA

Pracia guľa. Je to zázrak, alebo len reklamný trik?pracia guľa

Čo píše výrobca. Pracia guľa (originál Korejská nie lacná a nefunkčná Čínska napodobenina) chránená množstvami patentov. 
Bio pracia gula - perie bez pracieho prašku. Aby bio pracia guľa mala čo najlepší účinok, pred prvým použitím je potrebné ju vystaviť na 2 hodiny na slnko, aby sa aktivovali keramické mikrosféry, ktoré zmäkčia vodu až na PH 10, čo sa dosahuje klasickým kvalitným práškom na pranie, čím je prádlo po vypraní s Bio pracou guľou čisté a bez zápachu. Pri veľmi znečistenom a fľakatom prádle je potrebné pridať  1/3 dávku pracieho prostriedku.

Doba použiteľnosti: Pri každodennom praní do 4 kilogramov prádla je doba použiteľnosti Bio pracej gule 3 roky. (Pozn.: Vyprať môžete v jednom dni niekoľko pračiek prádla za sebou). Po ukončení doby funkčnosti je výrobok recyklovateľný. Dôležité upozornenie: Pre zachovanie kvalitných účinkov a pracích vlastností umiestnite Bio praciu guľu aspoň na 1 hodinu na slnko (denné svetlo) minimálne 1x za mesiac. TIP: Bio praciu guľu môžete umiestniť do chladničky, bude tak pomáhať udržovať vaše potraviny čerstvé.

Naše skúsenosti: Vyskúšali sme praciu guľu a funguje. Farebné prádlo zvládla vcelku uspokojivo aj bez pridania pracieho prášku. Aj biele prádlo oprať opralo, ale nebolo to ono, v porovnaní s klasickým kvalitným práškom. Jednak guľa je určená na  4 kg prádla, ale práčka je uspôsobená na 5 kg, a podruhé v klasickom pracom prášku sú zastúpené zjasňujúce a bieliace látky na báze kyslíka, ktoré krásne vybielia prádlo. Toto pri použití gule chýba, takže prádlo je čisté, ale nie je snehovo biele. A tak sme vyskúšali pridať 2/3 dávky klasického pracieho prášku a výsledok bol veľmi dobrý. Biele prádlo a ušetrené 1/3 prášku stoja za to, nehovoric o nižšom znečistení odpadových vôd, menej obalov a nákladov na dopravu a tým čistejšie ovzdušie !!!

Náš výsledok: Pracia guľa sa oplatí. Šetríte až 1/3 pracieho prostriedku a prírodu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NDE1MWFmNT