NOVINKY

arr3Pranie membránAko na pranie membrán? - v prvom rade sa uistite, či vo vreckách nezostali nejaké predmety... arr3Čo je membrána?   Mikroporézna  membrána je veľmi porézna fólia z fluoropolyméru  (teflonu ), ktorá obsahuje... arr3Zahraničné testy výrobkovV západnej Európe výrobky sú pravideľne kontrolované a testované renomovanými a nezávislými... arr3Pranie športového oblečeniaPranie športového oblečenia : Prečo prať v špeciálnom pracom prostriedku s hygienickým efektom, s...

KONTAKTY

DROGÉRIA LUMAN
Stodolu 27
036 01 MARTIN
tel: +421 905 278081, aj WhatsApp
napíšte nám
lumanrad@gmail.com
Otv. hodiny: Po - Pia 9.00 - 17.00 So 8:30-11:00

NAJPREDÁVANEJŠÍ


» Žehlenie vlasov
Žehlenie vlasov

Žehlenie vlasov
 Ak používate na úpravu účesu vlasovú žehličku, prinášame vám niekoľko rád, ktoré by ste mali dodržiavať, aby bol výsledok čo najlepší ...... a aby ste si nevhodnou manipuláciou s žehličkou vlasy skôr nezničili.

- Vlasy treba žehliť suché a rozčesané. Pozor na zvyšky lakov a tužidiel. Pri vyšších teplotách môžu vlasy zničiť.

- Pred každým žehlením je nutné ošetriť vlasy špeciálnymi prípravkami, ktoré ich ochráni pred vysokým teplotami.

- Vlasy sa žehlia od ich vrchnej časti smerom ku končekom. Nezabúdajte, že pre urovnanie vlasu je potreba naozaj len niekoľko sekúnd.

- Na krátke vlasy je vhodná žehlička s menšou pracovnou plochou, na vlasy dlhé žehlička s čo najväčšou pracovnou plochou

- Aj keď žiar nie je pre vlasy zrovna to najlepšie, nemusíte sa obávať, že by žehlenie mohlo vlasy poškodiť, ak ich budete následne ošetrovať kvalitnými výživnými prípravkami.

- Pozor na lacné žehličky. Väčšinou nehrejú rovnomerne po celej ploche a môžu spôsobiť prepálenia vlasov.

MGJiYzk4Zj